Künye

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

Savaş Uğurlu

savas@breakingnews.com.tr

Antalya Bölge Sorumlusu

Semra Binay

Murat Tovaç

Metin Duran

Burak Yazıcı

Bursa Haber Editörü

Yunus Emre Geyik

Hatay Bölge Sorumlusu

Onur Yentür

Sağlık Editörü

Büşra Gözeneli

Teknoloji Editörü

Rıdvan Kaya

Editörler / Editors

Ayşegül Akbıyık

Elif Tayhan

Bülent Çağlar

Gülçin Nadi 

Duygu Ercan

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Hakan Cake

Grafik&Tasarım

Şükran Baydar

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Avukat; Mehmet Koşar

Avukat; Kevser Yıldırım

Mali Müşavir / Financial Advisor

Yalçın Demir

Haber İhbar Hattı: 0536 735 34 34

Haber Merkezi Adres

Çırağan Caddesi- Hikmet Apartmanı- No:21 Kat: 4 Beşiktaş- İstanbul

E-Mail

haber@breakingnews.com.tr

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Siteadi  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI – breakingnews.com.tr‘de yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

breakingnews.com.tr'de yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir.

Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, breakingnews.com.tr sorumlu tutulamaz.

 breakingnews.com.tr‘ web sitesinde yayınlanan haber, resim, bilgi, belge, metin, video niteliğindeki tüm yazılı ve görsel eserler Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tamamen uygun olarak yayınlanmaktadır. TC 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine ve AB Fikri Mülkiyet Hukukuna göre  breakingnews.com.tr‘'nin yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyright 2020 breakingnews.com.tr tüm hakları saklıdır.

Haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları breakingnews.com.tr aittir.

breakingnews.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar breakingnews.com.tr’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

breakingnews.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. breakingnews.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies).

Generally, we will only use your information within the breakingnews.com.tr However, sometimes the breakingnews.com.tr uses third parties to process your information. breakingnews.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the breakingnews.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.

When you interact with the breakingnews.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the breakingnews.com.tr/  and its services.

When you use breakingnews.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the breakingnews.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.