Wolfteam’de “Ölüm Kalım Şehri”nde hayatta kalan sen ol

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Wolfteam’de “Ölüm Kalım Şehri”nde hayatta kalan sen ol

Beklenen Hayatta Kalma Modu Wolfteam’de

Wolfteam “Hayatta Kalma” modu tüm haritaları birleştiren yepyeni “Ölüm Kalım Şehri” haritasında 32 oyuncuya kadar eş zamanlı rekabet etme fırsatıyla geldi.

Netmarble Türkiye, Türkiye’nin en popüler bilgisayar oyunlarından olan Wolfteam için oyuncuların uzun süredir beklediği “Hayatta Kalma” modunu oyuncularla buluşturdu. “Ölüm Kalım Şehri” adlı tüm haritaları birleştiren yepyeni bir harita üzerinde oynanacak bu modda oyuncular hayatta kalma savaşı verecek.

Wolftam’de ekibini kur, rekabete ortak ol

Oyuncular Wolfteam’e giriş yapıp, sunucu seçimi yaptıktan sonra, Lobi ekranında bulunan PvP butonuna tıklayıp “Hayatta Kalma” moduna giriş yapabilir. “Hayatta Kalma” modu Solo, Duo ve Squad olmak üzere farklı ekip sayılarıyla oynanabilir. Solo’da oyuncu sayısı 8 kişi, 16 kişi ve 32 kişi olarak ayarlanabilir. Duo’da ise oyuncular 2’şerli takımlardan 8 veya 16 takım seçenekleriyle mücadeleye katılabilirler. Daha fazla kişiyle mücadele etmek isteyen oyuncular ise Squad ile 4 kişilik takımlarını kurup hayatta kalma savaşı verebilir. Hayatta kalma mücadelesini kazanan ve kaybeden oyuncular Gelişim Puanı (GP) ve Altın kazanır.

Epoxin gazına dikkat

“Hayatta Kalma” modunda oyuncular düşmanlarıyla savaşırken gittikçe daralan 5 aşamalı “Epoxin” gazından da kaçmaya çalışacak. Oyuna kendi envanterlerindeki silah, karakter ve dövmelerle, ancak mermisiz başlayan oyuncular haritanın belirli alanlarında bulunan cephane kutularını bulmak zorundalar. Wolfteam’i diğer tüm oyunlardan ayıran kurtlara dönüşmek için ise harita içerisindeki anti-epoxinleri bulmaları gerekiyor.

Wolfteam’in “Hayatta Kalma” modu yeni haritası, hem bireysel mücadeleyi seven oyuncuları hem de takım ruhunun heyecanını paylaşmak isteyen oyunculara kıran kırana geçecek savaşlar vaat ediyor.

Oyuncuların taleplerini her zaman dinleyen ve kayıtsız kalmayan Wolfteam, önümüzdeki dönemde de oyuncu odaklı yeniliklerle oyuna heyecan katmaya devam edecek.

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corporation, harika mobil oyun deneyimleri sunarak dünyadaki her yaştan izleyiciyi eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore'de kurulan Netmarble, en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak dünya çapında en iyi mobil geliştirici ve yayıncılar arasında yer almaktadır. 6.000'den fazla çalışanı ile “Netmarble, Lineage 2: Revolution”, “Blade & Soul Revolution”, “MARVEL Future Fight”, “BTS WORLD”, “Paramanya” ve “Seven Knights” gibi en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretmekte ve bunlarla ilgili hizmet vermektedir. Çok oyunculu ücretsiz oyunlar konusunda en iyi mobil oyun geliştiricisi olan Kabam'a, önde gelen gündelik sosyal oyun geliştiricisi Jam City'ye ve müzik yapımcısı, sanatçı ajansı BigHit Entertainment’a en büyük hissedar olan Netmarble, Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük internet şirketi Tencent Holdings ve önde gelen bir MMORPG şirketi olan NCsoft ile stratejik bir ortaklığa sahiptir

PCI Checklist’e yatırımÖnceki Haber

PCI Checklist’e yatırım

Okullar kapanıyor, MediaMarkt’ta indirimler başlıyorSonraki Haber

Okullar kapanıyor, MediaMarkt’ta indirim...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!