Tecrübeli hekimlerden Damar kitabı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Tecrübeli hekimlerden Damar kitabı

SAĞLIK PROFESYONELLERİNE YÖNELİK HAZIRLANAN “DAMAR”KİTABI BENZERSİZ İÇERİKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Tecrübeli hekimlerin ve yaklaşık dört yıllık sürecin emeği olan “Damar” kitabı, Op. Dr. Adil Polat, Prof. Dr. H. Tankut Akay, Prof. Dr. Cengiz Köksal ve Prof. Dr. Kürşat Bozkurt editörlüğünde yayınlandı. Ülkemizde damar hastalıkları tedavisi konusunda yazılmış en kapsamlı içeriğe sahip bu kitap aynı zamanda orijinal çizimleri ve video yönlendirmeleri ile de dikkat çekiyor. 
 

Alanında uzman 119 yazar tarafından yazılmış olan Damar kitabı, ele aldığı 81 konuyu detaylı bir şekilde sunarken görselliği ile de ön plana çıkıyor. Kitapta yer alan fotoğrafların tamamına yakını orijinal, resim ve şekiller ise profesyonel tıbbi ressamlar tarafından kâğıda geçirildi.

Alanda önemli ameliyatların videoları da kitap aracılığı ile izlenebiliyor

Kitapayrıca, Sosyal Güvenlik Kurumu geri ödeme süreçleri, makale yazımı ve bilgi değerlendirme süreci, yardımcı dolaşım destek sistemlerinin damar komplikasyonlarının anlatılması gibi içerikleri ile yurt dışındaki benzerlerinden ayrılıyor. Pulmoner Endarterektomi ve Eversiyon Karotis Endarterektomi gibi bazı önemli ameliyatların videoları da kitabın içeriğinde yer alıyor.

Türkiye’nin yeni dijital ajansı: The MedyaÖnceki Haber

Türkiye’nin yeni dijital ajansı: The Med...

Yaşam Akademisi 2020’de de Akbatı’da dopdoluSonraki Haber

Yaşam Akademisi 2020’de de Akbatı’da dop...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!