Sonbaharda Decathlon’la spora dönüş!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sonbaharda Decathlon’la spora dönüş!

Türkiye’nin 13 şehrinde 38’e ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle tüm Türkiye’ye sporu ulaştıran ve sporu yaygınlaştırmayı hedefleyen Decathlon’da doğada ve evde spora dönüş günleri başladı!

Bu sonbahar Decathlon’la hem doğada hem de evinizde düzenli spor yaparak form tutabilirsiniz.

Doğa yürüyüşü kıyafet ve ayakkabıları, kamp malzemeleri, şehir içine ve farklı arazilere uygun bisikletler,tenis raketleri, her yaş için paten ve scooterlar ve çok daha fazlası Decathlon mağazaları ve decathlon.com.tr’de.

Decathlon’da ayrıca , evinizi kendi spor salonunuza çevirmeniz için gerekli yüzlerce fitness ekipman, kıyafet ve aksesuarı da bulunuyor. Yoga ve pilates ekipman ve kıyafetleri, kardiyo egzersizleri için eliptik ve kondisyon bisikletleri, koşu/yürüyüş bandı gibi ürünlerin yanı sıra denge tahtası, cross training ve vücut geliştirme aletleri, trambolin ve stepper gibi farklı kaslarınızı çalıştıracak pek çok ürün Decathlon’da.

Decathlon Blog ve sosyal medya hesapları üzerinden sporla ve sağlıkla kalmanız için sportif tavsiyeleri ve spor hocalarıyla online dersleri de takip edebilirsiniz.

"40" PROGRAMI ROMANYA'DA YAYINA GİRMEYE HAZIRLANIYORÖnceki Haber

"40" PROGRAMI ROMANYA'DA YAYINA GİRMEYE...

Mehmet.fatih.karabacakSonraki Haber

Mehmet.fatih.karabacak

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!