RENKLER FARKLI, 102 SENEDİR SPOR VE GENÇLİĞİN VERDİĞİ MESAJ HEP AYNI:

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
RENKLER FARKLI, 102 SENEDİR SPOR VE GENÇLİĞİN VERDİĞİ MESAJ HEP AYNI:

BAŞARIRIZ ÇÜNKÜ #BUBİRTAKIMİŞİ!

Zorluklar karşısında yılmadan ve bir arada olarak zaferleri kazanırız. 102 senedir ihtiyaç duyduğumuz gücü gençliğimizden alırız! Atatürk’ün gösterdiği yolda zafer kazanmak için tek bir şeye ihtiyaç var: 

"TAKIM OLMAK”

Sporun ve sporcunun destekçisi Damat Tween ve D’S damat, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” için hazırladığı filmde güçlü bir mottodan yola çıkıyor. Film, dönemin ünlü futbolcusu Gündüz Kılıç’ın anılarından ve Atatürk’ün sözlerinden derlenerek hazırlandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. senesinde, gençlik ve sporu ileri taşıyan en önemli unsur “Takım Olmak”. 

Sporun her dalından farklı sporcular film boyunca bu mesajı vurguladılar.

Orka Holding (Damat Tween ve D’S damat) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” vesilesi ile hazırlanan film ile ilgili şunları söyledi: 

“Damat Tween ve D’S Damat olarak çatımız altında birleştiğimiz bütün kulüpleri moda sponsorluğundan öte görüyor, onların her anlamda yanında olmaya çalışıyoruz. Biz onlarla birbirine inanan bir takım haline geliyoruz. Bütün kulüplerimiz, teknik direktörlerimiz ve sporcularımız farklı renkleri paylaşan ezeli rakip olmalarına rağmen hiç tereddüt etmeden taraftarları için bir araya geldiler. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. senesinde gençlik ve spor için ‘Bu Bir Takım İşi!’mesajını sahiplenen ve bu mesaj altında buluşan başka Milli Takım’ımız olmak üzere, bütün kulüp başkanlarına, teknik direktörlere ve sporcularımıza teşekkür ederiz.”

Türkiye Milli Futbol Takımı Teknik DirektörüŞenol Güneş, Galatasaray Futbol Takımı (Oğulcan Çağlayan), Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı (Bülent Yılmaz), Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı (Yiğit Onan), Fenerbahçe Futbol Takımı (İrfancan Kahveci), Fenerbahçe Kadın Boks Takımı (Buse Naz Çakıroğlu), Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı (Tuğçe Canıtez), Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı(Dicle Nur Babat), Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı (İzzet Ünver), Eskişehirspor Futbol Takımı(Buğra Çağlıyan, Tolga Yakut, Berkay Tanır), Tofaş Basketbol Takımı (Berk Uğurlu, Berkan Durmaz), Darüşşafaka SK Basketbol Takımı (Görkem Doğan, Doruk Dora, Troy Selim Şav) ve Trabzonspor Futbol Takımı’ndan (Uğurcan Çakır) isimleri buluşturan filmin kadrosu toplam 1 Teknik Direktör, 7 takım ve 17 sporcudan oluşuyor

 Bütün takımların ortak destek verdiği filmde Damat Tween ve D’S Damat, herkesi 102 senedir olduğu gibi gençlikle bir takım olmaya çağırıyor. ‘’Birlikteliğimizden hep güç doğacak. Çünkü #BuBirTakımİşi!’’

KÜNYE:

Reklamveren: Damat Tween / D’S damat 

Reklamveren Yetkili: Vildan Yıldırım 

Marka Ekibi: Erdem Uzun - Ohannes Gökçeoğlu - Duygu Demiral - Melis Buket Orakçıoğlu

Creative&Production: MCG

Director: Hitay Öztürk

DOP: Arda Seltzer

ABD yönetimi İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına 'meşru müdafaa' diyerek arÖnceki Haber

ABD yönetimi İsrail'in Gazze'ye yönelik...

Thodex soruşturmasında firari olan şirketin finans uzmanı yakalandıSonraki Haber

Thodex soruşturmasında firari olan şirke...

Yorum Yazın