Özel Haber; Huysuz Virjin, "Artık Gitme Hazırlığı Yapıyorum."

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Özel Haber; Huysuz Virjin, "Artık Gitme Hazırlığı Yapıyorum."
Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle evinde dinlenmeye ve inzivaya çekilen Seyfi Dursunoğlu namı değer Huysuz Virjin yıllardır röportaj tekliflerini geri çeviriyor. Breaking News Turkey'den Savaş Uğurlu'ya ilk ve son kez çok önemli açıklamalarda bulundu.

Herkesi Güldüren Kolay Gülmez;

Savaş Uğurlu; Yıllardır herkesin yüzünü güldüren bir insan oldunuz? sektörümüzde sizlerin yüzünü güldüren beğendiğiniz örnek vereceğiniz oyuncu veya oyuncular varmı?

 

Seyfi Dursunoğlu; Herkesi güldürdüğümü siz söylediniz. Herkesi güldüren kolay gülmez. Doğaçlama yapılan esprilere gülüyorum beğeniyorum. Ancak piyasada doğaçlama yapan hiçbir sanatçı yok.

 

Savaş Uğurlu; Allah uzun ömürler ve sağlıklar versin ara verdiniz ekranlara o ara verdiğiniz dönemlerde neler yaptınız?

 

 Seyfi Dursunoğlu; O kadar yoğun çalıştım ki, bir misal vereyim. 7 sene her gece 7 yerde çalıştım. Çok yoruldum. Yaşımda ilerledi. Artık gitme hazırlığı yapıyorum. 

 

Savaş Uğurlu; Sağlık sıhhatiniz nasıl? 

 

Seyfi Dursunoğlu; Yaşıma göre sıhhatim iyi. Ancak bu iyiliği, çok intizamlı yaşamama borçluyum. Eğer çok iyi yaşamak istiyorsanız. ağzınıza ve altınıza dikkat etmelisiniz.

 

Savaş Uğurlu; Sizi sevenlere Breaking News Turkey aracılığı iletmek istediğiniz mesaj varmı?  

 

Seyfi Dursunoğlu; Herkese şunu söyleyebilirim. Verdiğim cevaplardan örnek alarak, sıhhatli yaşamayı temin etsinler. Tüm sevenlerime, Sevgilerimle

Yastığını altına sabun koyunÖnceki Haber

Yastığını altına sabun koyun

Erdoğan'dan salda gölü paylaşımıSonraki Haber

Erdoğan'dan salda gölü paylaşımı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!