Dyson’ın Havasında Aşk Var

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Dyson’ın Havasında Aşk Var

Dyson’ın Havasında Aşk Var...

Sevgililer Günü yaklaşıyor. Her sevgiliye hitap edebilecek en iyi hediye alternatifini Dyson’da bulmak mümkün. Teknoloji ve sağlığı bir arada sunan Dyson Airwrap™ saç şekillendirici ve Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi ile bu senenin kalpleri fethedeni siz olun…

Dyson’la sağlıklı ve bakımlı saçlar

Dyson mühendislerinin, 150 derecenin üzerindeki aşırı ısının saçın yapısında geri dönüşü olmayan değişiklikler yarattığı, saçın güçsüzleşerek kırıldığı, sağlıksız ve mat görünmesine neden olduğu keşfinden ilham alarak tasarladığı Dyson Airwrap™ saç şekillendirici ve Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi Sevgililer Günü’ne sağlıklı saçlarla girmenizi sağlıyor.

Dyson Airwrap™ saç şekillendirici; kuaföre gitmeye gerek kalmadan saçta hacimli bukleler ve doğal dalgalar yaratırken, saçları ısı hasarına karşı koruyor. Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi saçları hızlıca kurutarak, yüksek ısı koruması teknolojisi sayesinde saçın doğal parlaklığını ortaya çıkarıyor.

Dyson’dan Sevgililer Günü’ne özel saç stili önerileri

Dyson Airwrap™ saç şekillendiriciyle kendi Hollywood stilinizi yaratmanız çok kolay. İlk olarak saçınız ıslakken, saç kreminizle doğal buklelerinizi ortaya çıkarın. Dyson Airwrap ön şekillendirme kurutucu başlığıyla özellikle saç diplerinizi orta ısılı yüksek hava akışıyla kurutarak saçlarınızı kolayca şekil alacak duruma getirin. Saçınız hafif nemli hale geldiğinde de, 30 mm’lik Airwrap başlığını yüksek ısı ve yüksek hava akımıyla kullanarak eşsiz buklelere kavuşun.

Airwrap başlığıyla yaptığınız tüm bukleleri serbest bırakmadan önce saçınızın tamamen kuruduğundan emin olun ve istediğiniz sıklıktaki bukleleri tüm saçınızda uygulayın.

Şimdi sıra saçınıza Holloywood dalgalarını getirmekte. Yumuşak hacimlendirici fırçaya güçlü bir saç spreyi sıkarak tüm bukleleri yukarından aşağıya doğru fırçalayın. Bukleleriniz kusursuz formuna girene kadar fırçalamaya devam ederek Hollywood dalgalarını yaratın. Son olarak saçlarınızın ışıltısını gösterecek bir spreyle görünümünüzü tamamlayıp, yılın en özel buluşmasına hazır olun.

Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesiyle zahmetsiz buklelerin keyfini çıkarın

Tercih ettiğiniz bir köpük kremle ıslak saçlarınızı hazırlayın. Yaratacağınız her bukle için bir miktar saçınızı parmağınıza sararak klips tokayla tutturun. Bu işlemi tüm saçınız için yaptıktan sonra klips tokalar saçınızdayken Dyson Supersonic™ saç kurutma makinenizi yüksek ısılı orta hava akımında çalıştırarak sardığınız bukleleri kurutun. Saçınız tamamen kuruduğunda klipsleri çıkarın ve kolayca hazırlandığınız o akşamın tadını çıkarın.

“Erkeklere fesleğen, kadınlara bitter çikolata”Önceki Haber

“Erkeklere fesleğen, kadınlara bitter çi...

NIKE’IN 2020 FORMALARI SANAT İLE BİLİMİ BİR ARAYA GETİRİYORSonraki Haber

NIKE’IN 2020 FORMALARI SANAT İLE BİLİMİ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!