Bkm ve Netflix ortaklığında proje

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bkm ve Netflix ortaklığında proje

NETFLIX & BKM ORTAKLIĞINDA BURAK AKSAK VE SELÇUK AYDEMİR TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLECEK OLAN YENİ TÜRK ORİJİNAL DİZİSİ 50M2’NİN ÇEKİMLERİ BUGÜN BAŞLIYOR!

Dizinin oyuncu kadrosunda Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Yiğit Kirazcı, Özgür Emre Yıldırım, Tuncay Beyazıt, Tuğçe Karabacak, Hasan Yalnızoğlu ve Murat Kılıç yer alıyor. 
Dünyanın lider internet eğlence hizmeti Netflix'in BKM ortaklığında hayata geçireceği kara komedi dizisi 50m2’nin çekimleri bugün İstanbul'da başlıyor. 

Başarılı senarist/yönetmen Burak Aksak’ın hem kaleme aldığı, hem de ünlü yönetmen Selçuk Aydemir ile birlikte yönettiği dizinin yapımcılığını BKM üstleniyor. 8 bölümden oluşan kara komedi kategorisindeki dizinin oyuncu kadrosunda ise Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Yiğit Kirazcı, Özgür Emre Yıldırım, Tuncay Beyazıt, Tuğçe Karabacak, Hasan Yalnızoğlu ve Murat Kılıç yer alıyor

Bu yıl içinde tüm dünyada aynı anda yayına girmesi planlanan 50m2, karanlık alemlerde nam salmış, gizemli bir tetikçi olan Gölge’nin kim olduğunu bulma yolculuğunu konu alıyor. Gölge, babası gibi gördüğü Servet tarafından uğradığı ihanetin ardından kaçarken kendini hiç bilmediği bir mahallenin 50 metrekarelik terzi dükkanında bulur. Ortalık durulana kadar oraya sığınan Gölge’yi gören mahalle sakinleri onu yeni vefat etmiş terzi dükkan sahibinin oğlu zanneder. Yalan üzerine kurulu bu yeni kimlik, Gölge’nin geçmişi ve kimliğiyle ilgili sırları ortaya çıkaracaktır. Mahalleye ve buradaki insanlara alıştıkça Gölge yeni birine dönüşecek ve gerçekte kim olduğunu anlamaya başlayacaktır.

Ayrıntılar için  www.netflix.com/50m2

Netflix Hakkında

Netflix, 190'dan fazla ülkede 158 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

BKM Hakkında

Türkiye’de kültür, sanat ve eğlence endüstrisine yön veren BKM, 1994 yılında Necati Akpınar ve Yılmaz Erdoğan tarafından kurulmuştur.

1994 yılından bugüne yüzbinlerce izleyiciye ulaşan ve günümüzde her biri birer klasik halini almış tiyatro oyunları, milyonlar tarafından ilgiyle izlenen yerli, yabancı konserler ve benzersiz sahne gösterileri organize eden BKM, son 20 yılda ürettiği 70’i aşkın sinema filmi, onlarca dizi ve TV showları ile de Türk sinema, televizyon ve eğlence endüstrilerinde pek çok ilke imza atmıştır. 

25. Yılını kutlayan BKM, ulusal ve uluslararası alanlarda üretmeye devam etmektedir.

Hulusi Akar'dan Libya konusuna açıklamaÖnceki Haber

Hulusi Akar'dan Libya konusuna açıklama

Hayvan sahipleri için eşsiz deneyimSonraki Haber

Hayvan sahipleri için eşsiz deneyim

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!