SOSYAL MEDYADAN KAZANÇ SAĞLAMAK MÜMKÜN !

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
SOSYAL MEDYADAN KAZANÇ SAĞLAMAK MÜMKÜN !

Sosyal Medyayı aktif ve düzgün kullanan kim diye sorulduğun da aklımıza ilk gelen isimlerden biri  #influncer gulcinblog . İki çocuk annesi ve ev hanımı olan Gülçin SEL eşinin desteğiyle sosyal medyada açtığı hesaptan reklam ve iş birliği yaparak fenomen haline geldi. Kısa sürede geniş kitlelere ulaşan SEL, diğer ev kadınlarına da destek sağladı. 

Öncelikle kendinizden bahsedermisiniz? Sosyal medyaya nasıl giriş yaptınız bize o süreci anlatırmısınız?

Ben iki çocuk annesi ev hanımı bir kadınım.
Sosyal medya platformuna ilk olarak El emeği, amigurumi oyuncak bebekler örerek başladım. Daha sonra eşimin desteği ile reklam ve iş birliği yaparak bir kitle elde ettim. Kısa sürede de o kitleler büyüdü. Diğer kadınlara istihdam sağlayarak yardımcı olarak büyümelerini sağladım. Kadınlar arasında sohbet grupları kurduk oradan reklam ve işbirliği hakkında,ve sayfa iç dizayn,görsel olarak nelere dikkat etmeleri  hakkında eğitimler verdik.
Çünkü kalite önceliğimiz.
Ve yaptıkları el emekleri ürünlerinin, daha çok kitleye ulaşmalarını sağlamak için birbirmizin reklamını yaparak daha çok kitleye gerek satıcı, gerek alıcı, bütçelerine   kazançlar elde etmelerini sağladık.


EŞİM BU KONUDA EN BÜYÜK DESTEKÇİM OLDU

Eşimin sosyal medyayla alakası her zaman vardı ama bunu biz sosyal platformlarda ailecek kullanmayı hiçbir zaman düşünmedik. Pandemi sürecinde herkes sosyal medyaya yoğunlaşınca bende yoğunlaştım. O günden beri bu şekilde devam ediyor ve güzel bir kitlemiz var. İnsanlara ulaşmaya çalışıyoruz, doğru mesajlar vermeye çalışıyoruz sayfamızda bunun çok önemli olduğunu düşünüyorum. Çünkü artık en küçükten en büyüğe kadar herkes sosyal mecralarda, iyi örnek olmaya çalışan bir aileyiz.

-Sosyal medyayı iyiye kullananlar kadar kötü niyetle kullananlarda var siz kötü eleştirilere maruz kalıyormusunuz? 

İyi niyetli yada kötü niyetli insanlar! 
 iyi niyetli insanlar her zaman çevrelerine ışık saçan mum gibidir karanlığın içinde verdiği ışık İle hemen göze çarparlar .
Yolunuz hep onlara denk gelsin. Biz tüm yolumuz boyunca çok güzel dönüşler aldık.
Birde kötü niyetli ruhu karanlık olan kesim var ki ;
O mumun ışığına zarar verebilecek ne varsa ellerinden geleni yaparlar . İşte böylesinden hem kendinizi hem sevdiklerinizi sakınmanız gerekir.
Onların elinden gelen sadece yıkıcı eleştiridir.!


-Son olarak takipçilerinize söylemek istediğiniz şeyler var mi?

Ben yapamam diye bir şey yok
İnsanlara ilham veren ve hayallerin peşinden koşulması gerektiğini düşünüyorum. Bir yerden başlamak lazımsa eğer,  başlayın, 
Tavsiye olarak da en ufaktan en büyüğüne kadar çok böyle hitap edebileceğiniz geniş yelpazeli bir sektör zaten bunun içinde bir yere tutunmak o kadar kolay. 
Ben bir ev hanımıyım ve gelmiş olduğum noktayı seviyorum özellikle sosyal medyada ve biz bu işe başlarken kafamızda olmayan bir şeyler oluştu. Ev hanımlarına katkı sağlar olduk. Bizim alt ekiplerimizde çalışan ev hanımları var yaklaşık 400 kişilik bir bayan kitlemiz ve onlara çok güzel bir gelir elde etmelerini sağlıyoruz. İsteyen olursa her zaman ekibimiz açık ve ekibimize almaya hazırız evden ailesine destek olmak isteyen arkadaşlarımıza böylede bir faydamız oldu

.

Biden yönetimi, askıya aldığı BAE'ye F-35 ve MQ-9B satış onayını işleme koyuyorÖnceki Haber

Biden yönetimi, askıya aldığı BAE'ye F-3...

Çavuşoğlu'ndan cephe hattındaki çatışmada hayatını kaybeden Çad Cumhurbaşkanı için taziye mesajSonraki Haber

Çavuşoğlu'ndan cephe hattındaki çatışmad...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!