Kovid-19 tedavisi gören Muhittin Böcek, taburcu edildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kovid-19 tedavisi gören Muhittin Böcek, taburcu edildi
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısıyla Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde tedavi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, taburcu edildi.
Antalya

Böcek, sosyal medya hesabından evinde çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Böcek, fotoğrafının altına ise "Aylar süren ayrılığın ardından eve dönmenin mutluluğuyla tüm hemşehrilerime kucak dolusu selam ve sevgilerimi gönderiyorum. Hepinizi çok seviyorum." ifadesine yer verdi.

Aylar süren ayrılığın ardından eve dönmenin mutluluğuyla tüm hemşehrilerime kucak dolusu selam ve sevgilerimi gönderiyorum. Hepinizi çok seviyorum. #BizBirlikteGüçlüyüzpic.twitter.com/UroQAeLHpk

— Muhittin Böcek (@BocekMuhittin) December 3, 2020

7 Eylül'de yoğun bakıma alınmıştı

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sosyal medya hesabından 17 Ağustos'ta yaptığı paylaşımla Kovid-19 test sonucunun pozitif çıktığını duyurmuş, herkese maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyması için uyarıda bulunmuştu.

Böcek, takibinin yapıldığı hastanede sağlık durumu kötüleşince 7 Eylül'de yoğun bakım ünitesine alınmış, 24 Eylül'de Akdeniz Üniversitesi Hastanesine sevk edilmişti.

Akciğerlerindeki rahatsızlık nedeniyle solunum kaslarında sorun oluşan Böcek'e, daha iyi nefes alabilmesi için trakeostomi (nefes borusuna delik açılması) uygulanmıştı.

Böcek, sağlık durumunun iyiye gitmesi üzerine 9 Kasım'da yoğun bakım ünitesinden normal servise alınmıştı.

Anahtar Kelimeler:
Ses telleri alındığı iddia edilen 68 cins köpeğe Keçiören Belediyesi sahip çıktıÖnceki Haber

Ses telleri alındığı iddia edilen 68 cin...

OPEC+ ülkeleri ocakta günlük petrol üretimini 500 bin varil artıracakSonraki Haber

OPEC+ ülkeleri ocakta günlük petrol üret...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!