FENOMENLER TAKİPÇİLERİ İLE AİLE GİBİ OLMALI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
FENOMENLER TAKİPÇİLERİ İLE AİLE GİBİ OLMALI

Genç yaşına rağmen milyonlarca insana kendisini sevdirmeyi başaran ve her takipçisini ailesi gibi benimseyen Sosyal Medya Fenomeni Buse Korkmaz ile Breaking News Turkey için keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. 

Breaking News; Bize kendinizden bahsedermisiniz? 

Buse Korkmaz;  19 yaşındayım lise okuyorum ve erzurumluyum...

Breaking News; Corona Virüs ile beraber sosyal medyaya artan ilginin artması sizce siz sosyal medya fenomenlerine nasıl yansıdı? 

Buse Korkmaz; Tabi ki insanlar dışarı çıkamadıkları için sosyal medyaya olan ilgileri arttı ve biz fenomenlerle tanıştılar bizleri tanıyıp sevdiler. 

Breaking News; Sosyal medyanın doğru ve her yaşa kullanılması ile alakalı sizce fenomenlere düşen görev sizce neler? 

Buse Korkmaz; İzleyicilerimizi olumsuz yönlendirmemek. İster psikolojik ister fiziksel olarak biz de izleyici kitlemizi olumsuz etkilememeye çalışıyoruz. 

Breaking News; Tik Tok ağırlıklı bir çok sosyal mecrada geniş bir kitleye sahipsiniz. Takipçilerinizle aranızdaki uyumu tarif edin desek nasıl anlatırsınız ? 

Buse Korkmaz; Biz takipçi/fenomen değil de abla/kardeş veya tam anlamıyla gerçek bi aile diyelim. Sizi koşulsuz seven bir aile düşünün ben gerçekten önceden  asla inanmazdım ve tahmin etmezdim ama ben de sosyal medyayla tanışınca gerçek bir ailem olduğunu anladım.

Almanya, Türkiye-Yunanistan istikşafi görüşmelerinin başlamış olacak olmasını müspet karşılıyorÖnceki Haber

Almanya, Türkiye-Yunanistan istikşafi gö...

Meteorolojiden Doğu ve Güneydoğu Anadolu düşüncesince sert yağmur uyarısıSonraki Haber

Meteorolojiden Doğu ve Güneydoğu Anadolu...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!