Dusiko Ünlülerin uğrak yeri olmaya devam ediyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Dusiko Ünlülerin uğrak yeri olmaya devam ediyor

Dünyayı etkisi altına alan Corona Virüs her sektörü ektilediği gibi yeme içme sektöründe de maddi zararlara yol açtı. Türkiye'nin en önemli mekanlarından birisi olan, Pandemi'den önce Amerika'da da iki Cafe restaurant ve Londra'da da bir Cafe restaurant açmak için anlaşma yapıp mekanları kiralayan pandeminin bitmesi ile oralarda da önemli işlere imza atacak Dusiko Meyhaneler Zinciri sahibi ve daha bir çok önemli şirketin yöneticiliğini yapan Erhan İşlev ile ileriye dönük hedeflerini, planlarını ve corona virüs ile beraber yeni hayatta sektörü bekleyen olumlu olumsuz etkileri konuştuk...

Breaking News; Corona virüs döneminde bir çok iş yeri ve sektörün etkilenmesi sizlerede mutlaka yansımıştır. Corona virüs öncesi ve sonrası diye ayırsak ne gibi değişiklikler var sektörünüzde.? 


Erhan işlev; İşletme olarak,  Beylikdüzü, Güneşli, Beşiktaş Akaretler’de bulunan dusiko meyhaneleri olarak bir çok kişiye iş kapısı oluyoruz. Öncelikle yiyecek, içecek sektörü olumsuz yönde en çok etkilenenlerin başını çekiyor. Yeni kurallar biz işletmecilere artı maliyetler doğurdu. En başta dezenfektan, kolonya, çatal bıçakların sarılması, vs gibi, bunun yanında 1,5 mt mesafe ister istemez kapasitemizi yarı indirdi. Anlaşılacağa gibi corono öncesi kazançla sonrası kazancımız aynı değil.

Breaking News; Yemek yeme alışkanlıklarımız da virüs sonrası ne gibi değişikler görüyorsunuz?

Erhan İşlev; Açıkcası biz meyhane konseptinde hizmet verdiğimiz için, yeme içme alışkanlığın da bir değişiklik görmedim.

Breaking News; Yeni dönemde sizler müşterilerinize onların ilgisini çekmek için ne tür yenilikler yapacaksınız?

Erhan İşlev; Müşterilerimiz arzu ettiklerin de tek kulanımlık çatal, bıçak, vs ürünleri kulanabilrcek, mevcut olan kurallara hasas bir şekilde uymaya devam edecez,haftalık dükkanımızın ve depolarımızı dezenfekte edecez,biz ilk defa mezelerimiz için paket servisine başlayacaz.

Anahtar Kelimeler:
Sırt Ağrısı Neden Olur? Neler İyi Gelir?Önceki Haber

Sırt Ağrısı Neden Olur? Neler İyi Gelir?

Pars'ı 2021 yılında TSK'ya teslim edeceğizSonraki Haber

Pars'ı 2021 yılında TSK'ya teslim edeceğ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!